Hudební program

Stavební povolení k našemu Flight Parku Javorový už je na cestě, bohužel docela pozdě na to, abychom ještě letos vytvořili dostatečné zázemí pro kapely a taky vaše ubytování. Proto jsme se pro letošek rozhodli pojmout večírek KATUSHE dost volně - po Beskydsku :o).

Ve stánku budeme točit Radegast a degustovat budeme skvělý rum ABUELO. U ohniště si v klidu opečeme buřty a musím říct, že Radek “JEZUS” má pro nás zajímavou perfo-hodinku.

JEZUSOVO BUBNOVÁNÍ

Radka z polské ska kapely Wiewiórka na drzewie určitě znáte nebo ho určitě poznat chcete. Já ho poznal už někdy ve středověku a od té doby jsme společně pevným pilířem česko-polského přátelství. Jednou ho napadlo, že děcka umí udělat dost velký čurbes a bylo by super, kdyby ho dělali alespoň do rytmu, nejlépe Reggae - když už to musí být. Viděl v tom něco skutečně revolučního. A tak začal jezdil po polských školkách a učil děti bubnovat. Jestli to bude mít dopad na polskou hudební scénu a nebo jenom na polskou konzumaci lehkých drog, na to si musíme počkat. Každopádně Radek stále pere do bubnů, co se do nich vejde a tvrdí, že my jsme sice horší jak děcka, ale že nás to tedy konečně taky naučí.

No a o to jde - spolu s Radkem jede na KATUSHU ještě kupa různých nástrojů a kdo chcete dohnat polské Reggae děcka, udělejte si čas a připojte se k JEZUSOVÉMU BUBNOVÁNÍ. A určitě je vás dost, kdo máte nějaké ty bubínky doma a chtěli byste si společně zabubnovat, něčemu novému se přiučit a užít si to - tak bubínky rozhodně vezměte s sebou.

U ohně určitě přijde čas i na kytárky, housle, trubky a činely a pokud jste obdařeni schopností zahrát a doprovázet, vezměte svůj inštrument s sebou - protože to se určitě bude hodit.

Kdy: v sobotu 16. 9. 2017 od 18:00

Kde: u parkoviště pod Javorovým

Budeme se těšit na viděnou
El Speedo team