Nocleh

1. Spíme pod otevřeným nebem

Rádi bychom vám letos nabídli kromě tradičního ubytování v Areálu U Haliny, či na lanovce taky vylepšenou možnost noclehu ve stanech přímo vedle místa startu, přistání a večerní party.

Na upravované části přistávací plochy bude připravený prostor na vaše stany a do nočních hodin a od brzkých ranních hodin bude otevřeno taky WC v Priorku (hospůdka u parkoviště). Toto stanování je pro závodníky, jejich doprovod a diváky KATUSHE o tomto závodním víkendu zdarma.

2. Spíme v pokojích na Lanové dráze

Lanová dráha má nejen restauraci, ale za 220 Kč také dva jednoduče zařízené pokoje se sprchou a WC. Máte-li o ně zájem, volejte číslo 603 970 8143 a na něm si nechte potvrdit rezervaci.

3. Spíme v chatkách v Areálu U Haliny

Chcete se budit do klidu a pohody v centru Besykdské školy létání - v Areálu U Haliny? 220 Kč za noc, čtyřmístné chatky s vlastní kuchyňkou, sprchou a WC, prostorem na vaše sportovní náčiní a pohodová atmosféra obklopená přírodou. Volejte tel. 604 955 900 a rezervujte si místo.

K Halině vás odvezeme hned po ukončení závodu, můžete si tam odložit věci, sprchnout se a za 30 minut odjíždíme našimi školními busy zpět pod lanovku, kde už na nás čeká jídlo, občertstvení, kapely a vyhlášení.